EXTREME BESKID TEAM – DZIEŃ DOBRY!

Extreme Beskid Team, to nowo założony klub motocrossowy, będący efektem wielu lat starań motocyklistów z Rajczy w Beskidzie Żywieckim i okolic. Inicjatywa zrzesza już kilkudziesięciu członków, do których możesz dołączyć i Ty. Klub został oficjalnie założony przez Pawła Zarembę, Marcina Zarembę i Dariusza Gębalę (na zdjęciu poniżej) 12 maja br. zatem dopiero raczkuje, jednak nie zmienia to faktu, że poszukujemy pasjonatów motocrossu/enduro/endurocrossu na każdym szczeblu umiejętności. Nie liczy się bowiem to, czy jesteś amatorem i jesteś oblatywaczem wysłużonej już XT 350-tki, czy profesjonalistą na najnowszym EXC. Nasz klub zrzesza wszystkich, w których żyłach płynie benzyna, a w rękach jest siła do pomocy przy budowaniu/dbaniu/utrzymywaniu tworzącego się na chwilę obecną toru. Dysponujemy fantastycznym, zróżnicowanym terenem, którego jedną z głównych atrakcji są dwie, nieużywane od lat skocznie narciarskie, gwarantujące wiele up-hill’owych wrażeń!

Nasze plany są ambitne. Chcemy bowiem stworzyć tor rodem z zawodów Endurocrossu/Hard Enduro. Są już pnie, korzenie, będą belki, potężne opony z ciągników, a wszystko to na podmokłym terenie, zatem i błota nie zabraknie. Posiadamy także dzikie ostępy nadające się do enduro penetracji, strumyk, serię nawrotów oraz hopę.

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do nas zachęcamy do kontaktu z:

Pawłem Zarembą: 517-703-816.
Marcinem Zarembą: 798-098-988

Serdecznie zapraszamy! Nasz klub to bowiem nie tylko wysokooktanowe szaleństwo, ale przede wszystkim fantastyczna, moto-klubowa atmosfera, której nam motocrossowcom/endurowcom z Beskidów, tak bardzo przez wiele lat brakowało.

 

Obrazek

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s