Extreme Beskid Team dla WOŚP w Węgierskiej Górce

Dokładnie 11 stycznia 2015 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 23! W zaprzyjaźnionej z nami gminie Węgierska Górka odbyła się doroczna zbiórka pieniędzy dla WOŚP, podczas której… nie mogło nas oczywiście zabraknąć! Było głośno, było widowiskowo, było radośnie!

Gmina Węgierska Górka po raz kolejny zaprezentowała się z najlepszej strony organizując zbiórkę pieniędzy dla WOŚP połączoną z koncertowaniem, folklorem, a także z rykiem rajdówek i szarżą koni mechanicznych! Zaproszenie do wspólnej zabawy i zbierania funduszy na szczytny cel otrzymał także nasz klub Extreme Beskid Team z Rajczy, a z takiego zaproszenia zrezygnować – nie mogliśmy!

extreme_beskid_team_wosp_2015_węgierska_górka (2)

W siedmioosobowym składzie z prezesem klubu Marcinem Zarembą na czele zebraliśmy się i pojechaliśmy do Węgierskiej Górki. Z nami oczywiście nasze sprzęty, których prezentację zaplanowaliśmy podczas zbiórki pieniędzy. I tak oto tłumy przybyłych na miejsce mogły przyjrzeć się z bliska rasowemu motocyklowi Hard Enduro – modelowi KTM 250 EXC, wyczynowej motocrossówce – Yamasze YZ450F oraz Yamasze YZ250F, czy też dwóm quadom w tym Hondzie TRX 700.

ebt_wosp_2015 (2)

Maszyny pod naszym namiotem cieszyły dużym zainteresowaniem, zarówno najmłodszych, jak i tych starszych. Miło było widzieć radość na twarzach dzieciaków robiących sobie zdjęcia z zasłużonym na trasach cross-country TRX-em czy EXC.

extreme_beskid_team_wosp_2015_węgierska_górka (3)

Nasza obecność stała się dla wielu nie tylko okazją do zrobienia sobie zdjęcia, ale także do ucięcia sobie sympatycznych pogaduszek o off-roadzie, a dzięki temu zgłębienia swojej wiedzy na ten temat. Zbiórka pokazała, że zainteresowanie ludzi bezinteresownym pomaganiem jest w Węgierskiej Górce naprawdę ogromne. Tak samo zresztą jak wśród wielu z nich zainteresowanie off-roadem!

extreme_beskid_team_wosp_2015_węgierska_górka (1)

Serdecznie dziękujemy gminie Węgierska Górka za zaproszenie do wspólnej zabawy, Panu Wójtowi Węgierskiej Górki za entuzjastyczne podejście do naszego klubu oraz wszystkim członkom naszego klubu, którzy tak ochoczo przystąpili do wspierania koncertowania dla WOŚP.

Są powody do zadowolenia! Jak podaje na swojej stronie internetowej gmina WG podczas 23. finału WOŚP zebrano w niej aż 44 485,05 zł i 33,47 euro! Gratulujemy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s