Kamil Wydra czwarty podczas zawodów Cross Country w Głębokim!

W minioną niedzielę, tj. 19 kwietnia 2015 w miejscowości Głębokie na Podkarpaciu została rozegrana I Runda Otwartych Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Cross Country. Takiej okazji do sprawdzenia swoich umiejętności nie mógł oczywiście przegapić nasz czołowy zawodnik – Kamil Wydra – rywalizujący w klasie Quad 2K. Po zaciętej walce Kamil wyjechał z Głębokiego z czwartym wynikiem w 14 osobowej stawce.

19 kwietnia Głębokie powitało zawodników naprawdę trudnymi warunkami. Już po kilku przejazdach tor zmienił się w błotną sadzawkę, z którą byli w stanie poradzić sobie tylko najlepsi. Kamil Wydra, reprezentujący barwy zespołu Extreme Beskid Team z Rajczy, do rywalizacji przystąpił klasie Quad 2K.

kamil_wydra_4_miejsce_cc_glebokie_2015

Mimo wielu trudności, w tym przebicia opony, Kamil zdołał dotrzeć do mety wyścigu, rejestrując się na linii mety na czwartej pozycji.

Nie mogę mówić o udanym starcie. Z linii startowej ruszyłem ostatni, a wszystko przez to, że nie mogłem odpalić quada, którego zostawiłem na biegu. W trakcie wyścigu prowadziłem zaciętą walkę z jednym z zawodników dosiadającego quada KTM. Nie puszczał mnie przez ponad pół okrążenia. W sumie jestem średnio zadowolony, bo w połowie złapałem gumę, przez co nie mogłem jechać na 100%, ale ogólnie była dobra zabawa. Gratulacje dla organizatorów, którzy przygotowali naprawdę świetną trasę. – powiedział Kamil Wydra po zakończonych zawodach.

Kamilowi gratulujemy dobrego wyniku i życzymy owocnych przygotowań do kolejnego starcia w zawodach Cross Country.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s